Warning: include(/home/oskarek/ftp/nowafederacja/libraries/cms/controller/cache.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oskarek/ftp/nowafederacja/index.php on line 9

Warning: include(/home/oskarek/ftp/nowafederacja/libraries/cms/controller/cache.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oskarek/ftp/nowafederacja/index.php on line 9

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/oskarek/ftp/nowafederacja/libraries/cms/controller/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/oskarek/ftp/nowafederacja/index.php on line 9
Aktualności
 • 003
 • 001
 • 002
 • tradycja
 • szlakiturystyczne
 • Zbiorniki wodne
 • Produkty regionalne
 • Piękne krajobrazy
 • Tradycja
 • Szlaki turystyczne

Karnawalsw

Kontakt

Świętokrzyska Federacja Agroturystyki i Turystyki 

Wiejskiej „Ziemia Świętokrzyska”

 

Siedziba:
Podmarzysz 4 E
26-021 Daleszyce

 

Adres do korespondencji:

ul. Chopina 15/3
25-356 Kielce
Tel. (15) 832-01-16; 832-01-17

 

swisslogoSzanowni Państwo,

Zapraszamy właścicieli gospodarstw agroturystycznych z terenu Gór Świętokrzyskich do udziału w wyjeździe studyjnym do Krainy Rumianku i włączenia się w nasz projekt.  Kraina Rumianku na Polesiu Lubelskim to bardzo ciekawa inicjatywa, która może być inspiracją do Państwa działań. Wyjazd poza walorami poznawczymi, będzie także okazją do kontaktów między gospodarstwami i także oderwaniem się od codzienności. Integralnie z wyjazdem związana jest dalsza część projektu, czyli udział w warsztatach zmierzających do wyłonienia produktu turystycznego łączącego gospodarstwa biorące udział w projekcie we wspólną ofertę. Zajęcia te będą się odbywać w listopadzie i grudniu.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z koordynatorem projektu Ewą Borycka pod nr tel. 602 250 946. Po uzgodnieniu możliwości udziału wyślemy szersze informacje i kartę zgłoszenia. Termin zgłaszania - do 23 września.

Kielce , 23.09. 2015 r.

Świętokrzyska Federacja Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej

„Ziemia Świętokrzyska”

Podmarzysz 4 E

Zapytanie ofertowe nr WS-1/2015

Świętokrzyska Federacja Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej „Ziemia Świętokrzyska” w związku z realizacją projektu „Agroturystyka świętokrzyska z tradycją do przyszłości”

zwraca się z zapytaniem ofertowym

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

Proszę o wycenę

A/usługi noclegowej dla grupy do 30 osób w dniu 9/10 października okolice Hołowna, gm. Podedwórze do 10 km. Proszę podać cenę Brutto za 1 nocleg.

B/usługi kateringowej dla grupy 30 osób w dniu 9.10.2015 r. obiady, degustacje produktów regionalnych, przerwa kawowa i kolacja regionalna oraz w dniu 10.10.2015 r. śniadanie w Hołownie gm. Podedwórze.

C/ usługi kateringowej – obiad dla grupy 30 osób w Wojciechowie gm. Wojciechów lub biskiej okolicy do 10 km.

Oferty mogą być rozłączne dla p. A, B i C. Proszę o zgłaszanie ofert do 30.09.2015r.

II. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA : 9-10. Października 2015 r.

 1. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY:

Proszę podać cenę za 1 osobę brutto dla poszczególnych pozycji tj. nocleg, obiad, degustacje, przerwa kawowa, kolacja, śniadanie, obiad.

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT:

Proszę przesłać odwrotnie pocztą elektroniczną na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30.09. 2015 r. włącznie.

Oferty można także składać osobiście do dnia 30.09.2015 r. do godz. 15 w biurze Świętokrzyskiej Federacji Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej w Kielcach, ul. Chopina 15/3 lub przesyłać listownie na ten sam adres: 25-356 Kielce, ul. Chopina 15/3

V. OCENA OFERT: w dniu 30.09.2015 r. po godz.15.

VI. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Z oferentem, który przedstawi najkorzystniejsza ofertę cenową skontaktujemy się w dniu 1 października telefonicznie.

skrzypekUprzejmie informujemy, że Sympozjum Agroturystyczne organizowane od 1993 r. w tym roku odbędzie się w naszym województwie. Będzie to XVI Ogólnopolskie Sympozjum Agroturystyczne „Innowacyjność w turystyce wiejskiej a nowe możliwości zatrudnienia na obszarach wiejskich"15-17 września 2015. 

Jesteśmy w grupie współorganizatorów, serdecznie zapraszamy do udziału i odwiedzenia naszego regionu - wiecej informacji http://www.cdr.gov.pl/szkolenia-mainmenu-82/1705-xvi-ogolnopolskie-sympozjum-agroturystyczne

oraz http://www.agroturystyka.edu.pl/

 partnerzy

izba   modliszewice   rot   tuw wrota